Zakupy z architektem to usługa której popularność wciąż rośnie. Wynika to z rosnącej świadomości różnorodności rynku wyposażenia wnętrz i postępującego braku czasu. Potrzeba znalezienia satysfakcjonujących rezultatów w oczywisty sposób kieruje do profesjonalisty zdolnego rozwiązać problemy i znaleźć optymalne rozwiązania.

Proponujemy wsparcie podczas urządzania wnętrz – na każdym jego etapie – od stelaża WC po poduszki i puszyste pledy. Możemy skupić się na zagadnieniach związanych z urządzaniem wnętrz domu w zakresie ustaleń funkcjonalnych, instalacji.
Dzięki wszechstronnej wiedzy skutecznie asystujemy i wspieramy wiedzą podczas zakupów mebli, wyposażenia, oświetlenia, dekoracji … Jesteśmy obecni podczas wyboru ekipy i wykonawców.
Potrafimy weryfikować oferty i decyzje pod względem estetycznym i finansowym. Współpraca z architektem to duża oszczędność czasu niezbędnego na poszukiwanie i analizę ofert oraz pewność korzystnych wyborów.
Dobra znajomość rynku oraz dostawców pozwala na optymalizację kosztów wyposażenia i aranżacji poprzez stosowanie rabatów oraz odpowiedni dobór materiałów.


Zakupy z architektem to usługa mogąca skutecznie uzupełnić kompleksowe projektowanie wnętrz. W przypadku osób mających spójną koncepcję urządzenia swojego domu, może kompleksowy projekt z powodzeniem zastąpić, skupiając wsparcie architekta na uzupełnieniu wizji klienta o profesjonalne doradztwo w wybranych obszarach.